A A A

MINI DOG SCHOOL (psi do 35 cm)

Máte doma malého pejska a chcete mu dopřát zábavu a zdravý pohyb?

 

Tak to jste tady správně!!!

 

MINI DOG SCHOOL je jediná výcviková škola se speciálně upraveným zázemím pro výchovu a sport mini plemen a jejich kříženců - pro pohodlí Vašeho pejska je Vám k dispozici 200 m2 kryté plochy s kobercem a 1500 m2 bezpečně oploceného travnatého placu.

 

 

 

Nabízíme Vám kurzy agility, školky pro mini štěnátka, základní výchovu a výcvik městského pejska, dogdancing a individuální 30-ti minutové tréninky v případě Vaší časové tísně.

 

MINI DOG SCHOOL mohou navštěvovat všichni pejsci do cca 35 cm v kohoutku, čistokrevní i kříženci, Mezi plemena patřící o této mini skupiny patří například: všechna plemena společenských psů a jejich kříženci, malí teriéři (jack russel, parson russel, yorkshire, silky, cairn, west highland white, norwich, norfolk, ruský toy a další), malí špicové, malí knírači, malí a toy pudlové, pinčové, krysaříci, chrtíci, jezevčíci, šiperky, šeltie a další.

 

Pokud si nejste jistí zda Váš pejsek patří mezi mini plemena rádi Vám poradíme telefonicky nebo osobně po předchozím objednání na telefonním čísle: 777 012 191.